ساعت: 08:58

تاریخ: 4 خرداد 1403

🇮🇷 سال مهار تورم و رشد تولید

شهرداری ارسک

.

#ارسک_در_افق_۱۴۲۲

متن پیام شهردار ارسک به مناسبت هفته بسیج سازندگی

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۷ اردیبهشت سال ۱۳۷۹ سالروز تشکیل بسیج سازندگی به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی از جلوه‌های الطاف الهی و برکات انقلاب اسلامی و به‌ عنوان نماد حرکت­های جهادی و محرومیت ­زدایی و خدمت به مردم در مقاطع حساس و  مهم کشور است.

امروز که به برکت نگاه بلند رهبر معظم انقلاب بیش از دو دهه از غرس نهال بسیج سازندگی می‌گذرد، آن نهال تبدیل به درختی سترگ شده که سایه‌سار وجودش در میدان‌های مقابله با محرومیت‌ها، کم برخورداری‌ها و حوادث غیرمترقبه مبدل به مأمن و قرارگاهی شده که گره‌گشای ملت و کشور در عرصه‌های رویارویی با مشکلات و معضلات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی است.

بسیج سازندگی تبلور جوهره حرکت جوانان انقلاب اسلامی با تفکر جهادی در عرصه های مورد نیاز و حساس انقلاب اسلامی همچون زدودن چهره محرومیت از مناطق محروم کشور و تحقق جهش تولید با مشارکت مردم است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جان برکف گروه های جهادی، فرارسیدن سالروز تاسیس سازمان بسیج سازندگی را خدمت جهادگران عرصه سازندگی تبریک و تهنیت عرض نموده و با تقدیر و تشکر از زحماتشان، توفیقات روز افزون همه عزیزان را در راه انجام وظایف و رسالتهای محوله، از درگاه ایزد منان مسالت دارم.

امید است تداوم موفقیت در عرصه‌های تعهد، بصیرت و هوشمندی جهادگران انقلابی و ولایتمدار، تحت راهبری‌های حکیمانه مقام معظم رهبری  (مدظله‌العالی) است استمرار داشته و تا ظهور آخرین ذخیره الهی؛ حضرت مهدی(عج) آمادگی خود را برای طلوع خورشید ولایت حفظ نمایند.

باتقدیم واحترام-مهدی قلی زاده

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ارسک

┄┅┅┅❅❁❅┅┅┅┄┄

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر ارسک

https://eitaa.com/eresk_ir

راههای ارتباط با ما:

https://eitaa.com/eresk_ravabet

تازه ترین اخبار