ساعت: 08:18

تاریخ: 4 خرداد 1403

🇮🇷 سال مهار تورم و رشد تولید

شهرداری ارسک

.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ارسک،
مهندس قلی زاده، شهردار ارسک طی پیامی، هفته بسیج را به تمامی مردم بسیجی و ولایت مدار ایران و شهر ارسک تبریک گفت.

مهندس قلی زاده افزود: در دوره های مختلف انقلاب اسلامی ایران، از آغاز تاکنون هرگاه که نیروی وحدت،  همدلی و همراهی مردم در مسیر مقابله با مشکلات و یا رشد و توسعه کشور قرار گرفت، قدرت لایزال الهی نیز پشتیبان آن بود و اوج این حرکت عظیم، که با عشق به ذات باریتعالی و پیروی از رهبر کبیر انقلاب اسلامی شکل گرفت در بسیج مردمی مستضعفین ایران اسلامی تجلی پیدا کرد تا با جان خویش از میهن اسلامی مان پاسداری کنند.
بی تردید شکل گیری بسیج به فرمان بنیانگذار انقلاب اسلامی در سال ۵۸ یکی از نقاط عطف تاریخ انقلاب اسلامی بود تا شور انقلابی، ساده زیستی، صفا، صمیمیت، ایثار، گذشت و ایمان سرشار و تقوای الهی را در قالب بسیج باز تعریف کند و آن را به یک خواست عمومی در دفاع از آرمانهای متعالی انقلاب درکنار مردم تبدیل کند. همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند: بسیج برای جوانان شور آفرین برای دوستان امید آفرین و برای دشمنان بیم آفرین است.

اینجانب ضمن تبریک آغاز هفته گرامیداشت بسیج مستضعفین به تمامی بسیجیان، مخصوصا بسیجیان شهر ارسک پایداری در راه حفظ ارزش ها  که حاصل رشادت های شهدا، جانبازان و آزادگان برای سربلندی ایران اسلامی است را آرزومندم.
درپایان از خداوند، سرافرازی همه بسیجیان مخلص را در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و حضرت آیت ا… خامنه ای از خداوند مسئلت دارم.

مهدی قلی زاده

شهردار ارسک

تازه ترین اخبار